| Adynho a întrebat:

Vreau sa stiu daca suplimentele nutritive pe care le iei cand faci sala iti afecteaza in vreun fel sanatatea, adica iti afecteaza hormonul de crestere sau alt fel de hormoni sau iti distruge ficatul sau pancreasul? Multumesc.

DAU FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| giony54 a răspuns:

Da te afecteaza pentru ca deregleaza tot corpul care nu are nevoie sa-l fortezi si dau dependenta si in momentul cand nu le mai ei devii obez.