| MoJo0x a întrebat:

Vreau sa va zic ceva ce ma framanta inca din aprilie sau mai mult. De ceva timp de cand mi am stricat castile adica am stricat o casca si cealalta mergea. Adica cea dreapta nu mergea si cea stanga mergea am inceput sa stau asa pe skype cu ea, pe jocuri etc... Dar am observat ca atunci cand inchid simt asa un pocnit la urechea stanga si cea dreapta nu, este cumva o problema ca ascult la o casca? Sau am o problema ceva? Este ceva trecator?

Va rog cat mai serios!winking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristinaDanciu a răspuns:

Asta e de ce ai pus prea multă presiune pe o ureche. Egalizează sunetul, nu e bine ceea ce faci!