| Andrecuţ_Ionuţ_1996 a întrebat:

Salut tu..Am o problema un san mi-e umflat și am un fel de dul acolo și sunt băiat am 19 ani am fost odată la un medic și mi-a spus ca s-ar putea sa am o punga cu grăsime? Mă puteți ajuta va rog mi-e rușine și sa mă duc la ștrand toată lumea se holbează.E ciudat e lăsat așa și e umflat și la atingere e ceva tare acolo ca un dul îl am de câțiva ani dar tot nu a dispărut.dau funda celui mai bun răspuns. Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EneCristian a răspuns:

Trebuie sa te duci la un dermatolog si el iti va da raspunsul nu de alta dar noi nu suntem in masura sa ne dam cu parerea, bafta!