| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor!
Ieri am fost la disco si acolo m-am revazut cu un vechi coleg de care imi placea demult,el era putin beat, eu eram singura la masa iar el s-a apropiat ca sa vorbim. Apoi a spus sa iesim afara ca nu se auzea bine. Ne-am plimbat putin, am parasit teritoria discotecii si el inceput sa ma cuprinda si sa ma sarute. Eu i-am zis ca nu este normal deoarece are prietena iar el a spus ca avea, adica s-au despartit. Totusi eu nu l-am sarutat ci doar pe obraz. El dorea sa ne sarutam iar eu nu, ca eu cred ca nu este bine asa din prima seara. El parca s-a suparat putin, apoi ne-am intors inapoi la disco si el a plecat asa fara sa imi spuna macar la revedre, a spus doar ca o sa vorbim pe net si ca nu o sa ma uite ca nu este beat.
Ce sa fac? Parca ma simt vinovata, mie imi place de el si dupa acela saruturi parca sufar, adica nu ma simt bine (am 16 ani, el tot 16).
Dati-mi va rog sfaturi, promit funda si voturi:**

Răspuns Câştigător
| MeForeverAlone a răspuns:

Nu știu. Dacă nu ți-a scris el primul se poate ca atunci să fi fost doar beat. Poți încerca, totuși. Până la urmă, n-ai nimic de pierdut

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Cum te-ai simtii daca ar fi cu tine o perioada si dupa ce v-ati despartii s-ar duce sa se sarute cu una prin club?laughing) Ar fi misto senzatia nu? E clar ca umbla dupa fete. Nu doreste o relatie serioasa si doar sa bage pe cineva in pat. Foarte bine ai facut ca nu l-ai lasat sa te sarute.

| MeForeverAlone a răspuns:

Ai grjă, pentru că atunci era și beat. Nu poți ști ce intenții avea. Mai bine întâlnește-te cu el când e,, lucid" și vezi dacă tot vrea să te sărute happy
Oricum, baftă!

| infinityskylines a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Sa ii scriu eu prima?

| MeForeverAlone a răspuns (pentru infinityskylines):

Nu știu. Dacă nu ți-a scris el primul se poate ca atunci să fi fost doar beat. Poți încerca, totuși. Până la urmă, n-ai nimic de pierdut

| CLCQ a răspuns:

Prima si prima data fii sigura ca nu are prietena. Apoi intreaba-te daca merita sa fii cu el, nu numai fiindca il placi. Din ce ai scris aici pare cam neserios si cam umbla dupa 'cuceriri'.

| IoanaIonuca a răspuns:

E foarte bine ce ai facut, ca nu l-ai lasat sa te sarute. Sa stie ca nu te lasi din prima. Daca iti va scrie pe facebook, veti vorbi si veti vedea cum stau lucrurile. Daca nu, asta este. Oricum nu se opreste lumea la un baiat laughing :*