| orlando12345 a întrebat:

Salut va rog sa imi raspundeti si mie urgent daca se poate
Imi cad unghiile de la mana pur si simplu mi-a cazut de la degetul mare si de la aratator si de la mana stanga mi-a cazut unghia de la degetul mic fara sa ma lovesc fara sa fac ceva, ce pot avea imi spuneti va rog sad?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Ar putea fi si de la o infectie cu streptocop. Partea buna e ca se regenereaza. Intai trateaza cauza, apoi va creste mai buna si mai proaspata.

| DomnulFantastic a răspuns:

Mergi la doctor

| Helly1226 a răspuns:

Poate fi deficienta de fier sau anemie.

| orlando12345 explică (pentru Helly1226):

Anemie am, din cauza asta imi cad?

| Helly1226 a răspuns (pentru orlando12345):

Foarte probabil.

| orlando12345 explică (pentru Helly1226):

Ce trebuie sa fac in cazul asta?

| alinaeliza2008 a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi urgent sa te vada un medic.