| SkittSaysWtf a întrebat:

Vreau sa slabesc. Daca fac 38 de minute de aerobic si 13 minute de zumba pe zi, pot slabi pana la vara vreo 5 kg? Nu mananc prostii. Nici prajeli, dulciuri, chipsuri, nu beau suc acidulat, nici fast-food, etc. Vreau sa va reamintesc ca fac acel program zilnic pana la vara. big grin Funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Da, vei slabi.

| anamaria13b a răspuns:

Vei slabi mai multe kilograme pan la vara daca faci aerobic pe zi .....sa nu mananci paine doar 1 pe zi si iti recomand un cea care se bea in fiecare seara, se numeste "fares:ceai natural pentru slabit
nu se pune zahar si apa se lasa la fiert 10 minute dupa aia pui plikuletul si peste pahar pune ceva sa nu iasa aburi 200 ml de apa... sper ca te-am ajutat bafta!

| alexuta111 a răspuns:

Daca faci 38 min aerobic si sigur nu mananici prostii e posibil.

| alexuta111 a răspuns:

Da, este posibil.