| SporeBox a întrebat:

Vreau sa slabesc in vara si as vrea sa imi spuneti cateva diete.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Slăbește la iarna! Pe frig, slăbești mult mai usor dacă faci sport la temperaturi cat mai scăzute. Pana una alta, dacă doresti sa slăbești, nu lasa pe maine ce poti face azi! Începe cu dieta potrivita! Consulta un medic sau un nutritionist!

| Nevroza a răspuns:

Dieta post negru

| TheDorothy a răspuns:

Mananca multe legume si fructe, nu te abtine de la mancare de tot ca nu asa se slabeste, si fa mult sport! Succes!