| Orbyt378 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu daca este vreo diferenta dintre o narghilea mare si una mica. De exemplu aceste doua:
http://www.narghilele.ro/images/narghilea-E95.jpg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| thalyslly a răspuns:

Ai pus 2 linkuri la fel
pai in general cele mici au nevoie de mai putini carbuni, tutun si arome.adica poate fi folosit si de 1-2 persoane (eu asa am si sunt multumita)cele mari au nevoie de mai mult carbune tutun si arome doar pot fi folosite de mai multe persoane, pentru ca unele mari au loc de 2-3 furtune (cam cum vezi in baruri)