| Andrei_Mihai_1994_z29H a întrebat:

Vreau sa va intreb de ce transpir la fund mai tot timpul şi vara şi iarna ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Depinde ce lenjerie ai, si daca esti mai grasut sau nu. E cald frate, oricine transpira, iarna transpiri de cald ca ai multe haine pe tine.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-te cu pudra de talc, asa numai transpira pielea.

| Darky142 a răspuns:

Pai ai putea sa iti schimbi lenjeria intima si sa porti de bumbac sau te poti epila in zona accea daca ai par happy

| NeculaiBogdan1212 a răspuns:

Du-te la doctor

| Violetta69 a răspuns:

Nu te da cu pudra ca e cancerigena.