| AndreiX8 a întrebat:

Salutare!

Am facut o batatura la incheietura mainii din cauza mouse-ului... o am de aproximativ un an, iar acum a inceput sa ma doara...

Ce imi recomandati? Apropo, nu am avut mousepad pana acum, un mousepad ar ajuta sa previn astfel de bataturi pentru ca eu frecam mana direct de birou (de lemn) si am observat ca mousepad-ul este mai fin?

Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AndreiVersaceRegeleFițelor a răspuns:

Da, ar ajuta foarte mult. Depinde materialul pentru ca am vazut pe cineva care purta ceva pentru incheietura ca il durea ft tare din cauza ca il irita mousepad-ul. Poti sa infasori ceva material in jurul incheieturii, cum ar fi o esarfa.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu de asta am: http://www.altex.ro/mouse-pad-hama-ergonomic-54779-negru
Sunt cele mai bune.