| IonutCiobanescu a întrebat:

Salutare, am o problema mai intima. Penisul meu este curbat si la erectie este urmat de durere, stie cineva ce-as putea face sa dispara durerea in timpul actului sexual? Rog seriozitate. Si de asemenea o metoda de-a repara curbura fara operatie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Penisul curbat este des la barbati, dar din cauza curburii nu se plang de durere.
Mergi la un medic urolog, sa te consulte, poate altceva este cauza durerii!

| RxTx a răspuns:

Urolog urologie
Nu te lua după nou că te servim imediat cu leacuri vrăjești

Dar.mai bine mergi la urologie

| Violleta2022 a răspuns:

Daca penisul tau este foarte curbat si deja ai dureri la sex mergi de urgenta la UROLOG pentru ca poate fii o anumita boala.

| mi25 a răspuns:

Mergi intai la medicul de familie si acesta stie unde trebuie sa te trimita. Eu optez ca este de domeiul chirurgiei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă cu pompa bathmate, parca citisem ca ajuta dacă sculamentul este curbat, este o hidropompa parca costa 400 de lei