Întrebare recomandată | numesiprenume0 a întrebat:

As dori sa iau niste proteine pentru a creste, si as dori o parere. Ce reactii adverse pot aparea si cum se administreaza? Ma gandeam la Scitec Nutrition, 100% Whey Protein Professional, 920 g, cappucino -sau la- Pro Gainer Pro Nutrition, 1300G, aroma ciocolata. Ce parere aveti? Merita? Pot aparea reactii adverse? Cum se administreaza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Jumbei_Mihai_Catalin_1990 a răspuns:

Eu am luat muguri de brad argintiu, 2 ml cu puţină apă. De la plant extract. (sunt copil dar merge şi la adulţi)

| BarsanDragos a răspuns:

Eu sic ca nu merita ca la batranete daca te lasi de sport o sa ai piele (flioscaite).Dar daca nu iti pasa de asta mai bine te lauzi cu un corp frumos facut natural decat sa te lauzi ca ceilalti cu proteinele.

| Cosmin86 a răspuns (pentru BarsanDragos):

Serios? O sa ai piele "flioscaite"? Asta e cel mai vechi MIT demonstrat stiintific ca fiind o CRETINITATE.

Mai documenteaza-te.

p.s. : si cu suplimente tot NATURAL esti, sunt extrase din mancare.

p.p.s. : uita-te la Arnold sau Stallone, cum arata la batranete. si compara-i cu batranii pe care ii vezi in Romania.

| HaLkPiGodZZiLaMD a răspuns (pentru BarsanDragos):

Nu mai da asa raspunsuri ca te faci de risul lumii, muream de ris vreo 5 min dupa ce am citit, daca nu stii despre ce e vorba mai bine nu scrie nebunii.