| bogdanrvd a întrebat:

Salutare.
As dori sa primesc un sfat, de preferabil de la o persoana care a incercat pe propria lui piele si nu vorbeste din auzite.
Am inaltimea de 1, 78,am aproximativ 64 kg si caut un supliment sau alt ceva care sa ma ajute sa pun masa musculara. Nu doresc ceva de performanta, ci doar sa fie vizibila, vreo 4-5 kg in plus.
Mananc de 5-6 ori pe zi si merg la sala de 3 ori pe saptamana.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Daca doresti gainere(produse pentru masa musculara) eu pot sa-ti fac cateva recomandari(care la randul meu le-am incercat, iar unele mi-au fost mai folositoare altele mai putin folositoare), dar nu pot sa-ti recomand "cel mai bun produs pentru masa musculara, pentru ca asa cum ai aflat si tu, nu exista! La fiecare dintre noi un supliment functioneaza diferit, asa ca singura solutie e sa incerci mai multe si sa te opresti la unul care-ti place, uite aici o lista cu produsele pe care eu le-am incercat si sunt bune:
seriouss mass, gain fast, gfx8, promass, gigant promass,, rapid mass.Succes!