| AntonMateiescu a întrebat:

Salutare comunitate TPU.
De o zi - două am remarcat că pe pielea penisului(baza, nu vârful), mi-au apărut 3 sau 4 umflături foarte-foarte mici.
Sunt de culoarea pielii oarecum cu puțin roșu și ceva ce pare un lichid înauntru, dar de fapt e tare/dur, nu cred că e într-adevăr lichid gen puroi.
Menționez că nu am niciun fel de dureri, mâncărimi, arsuri sau alte urme de genul pe corp. Nu simt niciun discomfort, nicio jenă în niciun moment.
Am avut contact sexual acum vreo 2-3 luni cu o fata, dar a fost protejat, doar oralul a fost neprotejat.
Ce părere aveți?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| GothAndree a răspuns:

E posibil herpez genital nu stiu sigur...