| Iamfaimous a întrebat:

Salutare big grin, de ceva vreme am observat ca erectiile mele nu mai sunt asa de mari ca si cand eram mai mic, si lungimea penisului a avut de suferit... Am luat niste danabol acum 1 an si ma gandesc ca poate aia mi-a stricat libidoul. Inainte sa incep ciclul cand mi-am masurat penisul avea 16 cm si dupa ce l-am terminat ciclul peste 2 luni cand am masurat pentru ca imi parea ceva bizar la el avea 14.5! Intrebare e ca anabolizantele iti pot scadea marimea penisului? Daca nu atunci oare de la ce mi a scazut? Am zile si zile, zile cand totul pare in regula si am o erectie cum aveam mai demult... poate sunt paranoic poate e de la stress sau oboseala, voi ce ziceti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

De scazut nu scade! Depinde si de starea ta cat de tare esti excitat cand o masori.

| Dragoslav a răspuns:

Depinde cat ai luat danabol si ce concentratie. Acest produs, fiind puternic androgen, creste libidoul si nu il scade. Niciun steroid nu afecteaza marimea penisului. dar afecteaza productia de testosteron care isi va reveni la 100% dupa aproximativ 7 luni de la ultimul ciclu.
Cea mai frecventa cauza este cea a nivelului scazut de substante nutritive in organism (baga vitamine si minerale, in special zinc si magneziu). Asta din pct de vedere fizic. Din pct de vedere psihic, frustrarea impinge problema. Cu cat te gandesti mai mult si mai des la aceasta, te va afecta mai mult.

| Iamfaimous explică:

Am uitat sa mentionez ca am 20 de ani.