| paul999 a întrebat:

Salutare de 3 zile ma doare mana stanga de la umar (muschiul) si se intinde pana la palma...acum 3 zile m-am trezit dimineata cu o durere de mana, se poate sa fi dormit stramb? problema e ca nu mi-a trecut deloc tot asa ma doare, FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Fa o baie cu sare de bucatarie( 1-1.5 kg la o cada cu apa), chiar daca-i vara.Cauta sa stai cu umarul in apa sarata cat mai mult.Nu te sterge cand iesi, peste noapte imbraca ceva cu maneca lunga. Dimineata te vei simti mult mai bine.Mergi si la medic daca durerea persista si nu-i de la curent sau aer conditionat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Posibil sa fii dormit si stramb probabil.
Sau poate ai tras curent, mergi la medic daca nu se amelioreaza.
Te pup!