| Dominicc a întrebat:

Salutare
O mica nedumerire. Am avut sa fac analizele de sange azi dimineata.

Cum nu prea adorm repede noaptea ca mi-am striat programul de somn. m-am pus in pat pe la 1 si ceva insa am adormit la 2jumate aproape. Intre timp am mai baut niste suc fara acid, granini. De mancat. am mancat pe la 11, atunci mi-a venit foame.

Acum. nu stiu cat de mult va compromite rezultatele analizelor, dar, asta a fost.

Care sunt sansele sa iasa cu o dereglare mare rezultatul? Ii voi spune medicului de familie, totusi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Abh
| Abh a răspuns:

Trebuie sa ai minim 4 ore de ajunare.