| Laallaq1828 a întrebat:

Salutare! Săptămâna trecută am simțit ca un fel de durere la cotul drept (îl întindeam și parcă vroia să trosnească),iar săptămâna asta m-am trezit cu el pur și simplu blocat,am fost la doctor și mi-a dăruit pastile antiinflamatorii + mi-a bandajat cotul, am stat cu el peste noapte și a doua zi(și în momentul de față) mă doare încheietura mâinii cu tot cu degete(durere care apare, dispare). Ceva sfaturi? sau ceva medicamente pentru articulații, leacuri băbești, nu știulaughing))

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| KovacsB a răspuns:

Asa este cand te doare-n cot.