| Jumijuma75 a întrebat:

Salutare, spuneți-mi va rog ce părere aveți despre Zeiss firma de lentile de contact. Poate știți și alte firme foarte bune?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Zeiss (se pronunta Țais) este cea mai veche firma. In unele locuri se si spune despre un lucru bun: Este țais!

| AlexX a răspuns:

E o firma foarte buna avand in vedere ca e pe piata din 1846... de 171 ani. Poti incerca si Hoya.