| aLexG1 a întrebat:

Salutare TPU

am 15 ani și din ce am citit pe internet sufăr de cecititate nocturna părinții mei nu știu ce sa fac în acest caz?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Nu te mai lua dupa ceea ce scrie pe net pentru ca nu poti fi tratat!
Vorbeste cu parintii tai, spune ca ai problema, si mergi la doctor!

| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Nu te mai diagnostica cu google... ca nu mereu e ok.

Oricum ar fi, mergi la un consult oftalmologic cat de urgent si rezolva odata problema asta.

Cel mai probabil o sa ai ochelari sau o sa ii schimbi daca deja porti. Dar verifica cu medicul specialist, deoarece nu sunt doctor.

| Oana92 a răspuns:

Pai si cine ti-a zis pe net? Google, wikipedia, cine?

Mergi la un doctor real, ca daca te iei dupa ce scrie pe net ai sa realizezi ca ai boli de care n-a mai auzit nimeni.

Sanatate!