| WeedMDFK a întrebat:

Salutare TPU am o problema, ieri dimineața cand m-am trezit ma durea foarte tare umărul drept si nu puteam sa il ridic (durerea persista si astăzi), dar astăzi cand m-am trezit, aceleași dureri musculare dar cu o intensitate mai mică au început sa-si facă apariția pe brațul si trapezul stâng, pe coapsa dreapta si stânga si pe genunchiul stâng dar in partea interioară, plus de asta cand apăs ușor tiroida, aceasta ma doare. Sunt foarte speriat sa nu fi dezvoltat o boala la tiroida sau alte lucruri, un sfat va rog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la medic. Probabil o raceala. Tiroida nu produce asemenea probleme.