| cocp a întrebat:

am o problema ma mananca capul, m-am tuns si tot ma mananca si am zis sa ma verifice daca am paduchi si n-am. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Medicul de familie iti va da trimitere la un specialist pentru investigare si tratament!

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Tu chiar crezi ca noi intelegem ce vrei sa zici tu?
Poate ai o problema cu tastatura, si eu mai gresesc, dar verific si rectific.
Poti edita si tu postarea ta.
Ar fi indicat sa te prezinti la medicul de familie.
O zi bunahappy

| darrio2007 a răspuns:

Cred ca te mananca din cauza ca iti bati asa de tare capul cu gramatica.