| Fr3shFuNNky a întrebat:

Salutare TPU am urmatoarea problema : joc fotball mereu iar eu traspir ft. mult deasupra plepatelor, FOARTE MULT iar desigur, cand joc sunt doar eu si mingea nu imi pasa de transpiratie. Ei bine acum intervine o problema transpiratia de deaspura ochiului in intra in ma ustura dar nu imi prea pasa. Ei bine azi am transpirat in exces si mi-a intrat multa transpiratie in ochi iar in seara asta mi-a aparut o bubita mica sub pleoapa stanga superioara (e exterior) si ma doare la inchidere, cred ca e un ulcor sau cum se zice. Imi va trece cu varza sau ceva de gendu si daca da in cat timp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

De ce nu lasati voi babismele, si nu treceti pe la un doctor, macar de familie, te asigur ca-ti va trece mult mai rapid cu o crema recomandata de un doctor, decat cu varza.