| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, am vazut intr-un film, Never Back Down, ca dupa sau inainte de a incepe antrenament flotari, tractiuni chestii din astea beau oua crude, adica nu le bate, le pune intr-un pahar si le da pe gat. De ce? Ajuta la muschi sau ce? Oare sunt bune la gust asa? laughing
Astept raspunsuri

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La muschi ajuta proteina, adica carne pura! Cei care nu-si permit carne si nu o au, pot inghiti oua.

| BodoBog a răspuns:

Pentru proteină... ține musculatura lucrată. Nu au gust rău..depinde de tine, unii au greață de la ele