| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU astazi am avut un mic incident si m-am lovit la picior. Cum s-a intamplat? am sarit si cand am picat, am picat o sa va las o poza cu degetul sa vedeti cam cum arata

http://imageshack.us/photo/my-images/694/dsci1003v.jpg/

Va rog sa imi raspundeti cat mai repede

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Unicucebeea a răspuns:

Nu e nimic rau happy Daca te doare ingriztor pune varza si un bandaj peste [vorbesc cat se poate de serios ]si daca nu te doare tare maseazate cu un unguent.Eu folosesc un unguent numit,, Gheara Diavolului"si imi face bine happy

| Adrian_Grasuţu_1995 a răspuns:

E posibil sa ti se formeze un puroi egoplasmatic din care sa erupa o solutie toxica..si te poti imbolnavii. sfatul meu esti tine este sa te inchizi in dulap..sa repeti Tatal meu de 5 ori..si dupa sa iesi urland.

straight face. Sper ca te putui ajuta