| rateu a întrebat:

Astazi intr-o ora la scoala stateam eu linistit si ascultam pe profesoara si cand dintr-o data incepu inima sa bata in disperare,foarte repede, dar peste 5-10 secunde reveni la normal, iar apoi incepu sa ma doara un pic capul.De ce s-a intamplat? Poate sa fie cumva de la tigari?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cred ca ai fumat pe graba sa nu te prinda cineva..nu?
Asa se intampla cand faci ceva fortat.
Renunta la tigara sa vezi cum te simti.
Apoi nu ar strica sa iti verifici tensiunea
Un mic controol de rutina nu dauneaza nimanui, in schimb, tutunul dauneaza...
O zi bunahappy

| OoBunnyoO a răspuns:

Cel mai probabil, ai avut un usor atac de panica. Nu este nimic grav.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poate fii si de la tigari. Fa un control mai bine. Lasa-te de fumat ca nu iti aduce nici un beneficiu, din contra.