| ScooterTuning2014 a întrebat:

va rog daca puteti sa m-a ajutat, Dau funda
de 2 zile nu mai pot sa respir,si imi bate inima cam repede, simt ca lesin nu stiu ce este cu mine.
Sa va spun si cum s-a intamplat
-M-am trezit am plecat la scoala... Dupa ce am ajuns acasa imi venea incontinuare sa casc, si nu puteam
respir si pe nas si pe gura dar parca nu imi ajunge aeru in piept ma sufoc
de 2 zile imi vine sa cas incontinuare si nu pot respira
Va rog ajutati-ma

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vreo alergie.Mergi la medic.Este mai bine.Cu sfaturi de pe TPU nu te vindeci.

| ÎngerCretin a răspuns:

Du-te la medic. noi nu te putem ajuta în nici un fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut exact aceeasi problema in urma cu vreo 2 ani. si nici acu nu stiu exact ce si cum dar am fost la spital si doctorita a spus ca am "pleurezie interstitiala". si astm bronsic in urma unei raceli netratate cum trebuie si am stat internat si de atunci stiu cam astm bronsic dar in prezent ma simt ok. ai fost racit?

| Rebeca21121 a răspuns:

Consulta si un alergolog, ar putea fi diferite motive, sper ca nu e nimic grav happy sanatate!