| drazicmania a întrebat:

Salutare tuturor
Stie cineva un psiholog/psihoterapeut bun din Satu Mare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| dynasmile21 a răspuns:

Iohana romaniucwinking poti sa ai incredere in ea!

| Zzzo a răspuns:

Laura Biro -Carei

| mikilaina a răspuns:

Buna,

Greu si dificil sa fac o asemenea recomandare, tinand cont ca eu sunt din Bucuresti. Pot doar sa iti fac cunostinta cu site-ul topexperti.ro, care ofera consiliere psihologica online. Gasesti aici peste 25 de psihologi cu care poti vorbi pe chat, chiar de la tine de acasa. Intra, verifica, cerceteaza. Sper sa gasesti ajutorul de care ai nevoie. Numai bine.

| ioana_5244 a răspuns:

Stiu numai din baia mare. una foarte buna