| Caddillac a întrebat:

Salutare tututor
Tata mai de mult a facut hernie de disc si a facut operație, il durea piciorul stâng pe atunci.
Acum 5 zile au inceput iar durerile iar astăzi a zis ca nu isi mai simte deloc piciorul stâng si a inceput sa il doară cel drept.
Eu cred ca mea e ca trebuie sa faca operație, inca nu s-a dus din nou la control, miercuri se duce.
Acum întrebarea mea e : sunt riscuri sa rămână paralizat piciorul sau chestii de genul dupa operație?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pana nu face un control nu poti sa iti dai cu presupusul, mai ales ca nu suntem medici.
Sa mearga la medicul de familie si apoi catre cel de specialitate.
O seara buna si sanatate taicutului tauhappy

| leon333 a răspuns:

Roaga-te lui Dumnezeu el o să îi poarte de grijă