| LucianR a întrebat:

Urmeaza sa imi pun doua implanturi dentare, ceva sfaturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intreaba daca ai garantie pe viata la ei, se face revizie din 6 in 6 luni si se observa starea in care sant urmata de o albire a dintiilor care o poate inclui gratuit in revizie

Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Casca bine ochii la medicul ales.

| LucianR explică (pentru neutrino):

Crezi ca ar fi mai bine la o clinica speciala sau sa ma duc la un stomatolog simplu?

| Celcareajuta a răspuns (pentru LucianR):

Daca esti din Bucuresti iti pot recomanda eu o clinica buna happy

| neutrino a răspuns (pentru LucianR):

Nu la un stomatolog simplu: simplu e, simplu iti va face.

| Celcareajuta a răspuns:

Sa ai o igiena buna dupa ce le pui. De curiozitate: ce dinti iti inlocuiesc?

| LucianR explică (pentru Celcareajuta):

2 premolari, partea stanga de sus. Credlaughing

| ViktorVictor a răspuns:

Rabdare Bro, Rabdare.....Si nu uita sa inchiz ochii si imagineaza-ti ca esti la mare! La mine o mers happy! Dar daca cinstit ma gindeam si la fete! Dar nu luati in considerare big grinbig grinbig grin! Bafta Bro si gindeste ca o sa ai cei mai frumosi dinti!