| uFkDowN a întrebat:

Salutari! Azi dimineata m-am trezit cu o durere a ochiului in momentul clipirii. Am crezut ca imi va trece dar m-am inselat. Efectul s-a accentuat dupa o zi. Ce e de facut sau despre ce e vorba eu cred ca e un ulcior si daca da atunci remedii de stopare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Mindilica a răspuns:

Niciun remediu! Mergi urgent la oftalmolog!