| Dgagags a întrebat:

Salutări.
De 2 zile dorm câteva ore pe noapte, mă simt ff obosit și mă doare capul și nu mai am deloc energie, de la ce sa fie, cum pot sa-mi revin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De la câldurâ.

| Lisa300 a răspuns:

Renunță la cafea, cola, pepsi sau alte alimente cu cofeină( bomboane, prăjituri etc)
Încercă să nu te stresezi și asta poate fi o cauză.
Pentru a adormi încercă să te relaxezi. Fă o baie caldă, nu sta mult la TV sau pe telefon, bea un ceai cald sau lapte.
SĂ NU FACI PROSTIA SĂ IEI SOMNIFERE, ÎȚI VOR AFECTA SĂNĂTATEA. Treci posibil printr-o perioadă grea și de aceeași nu ești liniștit.