| Faranume05 a întrebat:

Salutări, in cat timp trece un herpes cu aciclovir richter? Am citit si mi s-a spus ca in doua zile ar trebui sa termin cu el. Deja am o zi, si am o cosba. Multumesc pentru. raspunsuri!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Daniel2836 a răspuns:

3-4 zile, în general.

| Faranume05 explică:

Deci nu imi pasa daca mai am cosba laughing atata timp cat el e acoperit si buza se re face si nu am disconfort nu e stres, ma intereseaza in special in cat timp se închide