| Diana_Dia_2000 a întrebat:

Sandwich-ul cu piept de pui ingrasa? Cate calorii are?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Nu ingrasa, eu zilnic mananc piept de pui fiindca are multe grame de proteine, ca imi lucrez unele parti ale corpului si nu consum proteine praf.

114 calorii are pe suta de grama. Stai linistita ca nu ingrasa nici daca ii dai bani laughing, atata timp cat nu mananci inainte cu o ora - doua, de culcare. Minim 3 ore distanta intre ultima masa si dormitul de noapte.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Avand in vedere ca sandwich ul are paine in general inseamna ca ingrasa

| CuriousStuff a răspuns:

Orice ingrasa daca faci exces si nimic nu ingrasa daca mananci moderat. Asa ca nu e asa de important ce mananci, ci cat mananci.

| Clorox a răspuns:

Pieptul de pui nu are cine stie ce calorii!
La 300 de grame sunt in jur de 342!

| Busuioc_Vlad_1997 a răspuns:

Nu dragă! La cum arăți tu, poți mânca orice doreştiwinking