| maraa_4930 a întrebat:

Saritul corzii slabeste? daca sar coarda toata ziua. Sa sar 60 de minute cu pauza o jum de ora. ce ziceti cat as slabi in 2 zile? si cu regim, normal. Rasp. va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Am sarit si eu 3 coarde intr-o seara, mi-a murit Gogul cu totul. Cred ca slabeste, m-a lasat fara energii.

| sensibilosu a răspuns:

Estiproasta? cum sa slabesti in 2 zile?

| baby_4423 a răspuns:

Eu intr-o zi am slabit 1kg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu slabesti nimic in 2 zile esti proasta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa am auzit ca atunci cand sari coarda slabesti, bineanteles ti si un mic regim, in doua zile nu slabesti, poate intr-o luna 1-2kg dar sarit zilnic