| xElenaH a întrebat:

Se fac operatii cu laser pentru sforait in Iasi? Si unde anume?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| xElenaH explică:

Pai nu pentru mine e (doamne fereste) pentru un membru al familiei...si vrea sa faca operatie pentru sforait.a azut ca se fac la Bucuresti dar e prea depearte. pentru ca sunt din Vs.si voiam sa stiu daca se fac in Iasi

| SteffishoOr a răspuns:

polipii sunt de vina pentru sforait. nu stiu daca se datoreaza si altor probleme, dar despre asta stiu eu. de ce nu consulti un medic orl-ist mai intai?