| oana44444 a întrebat:

Se gaseste in farmacii in Bistrita balsam de rozmarin. Daca da, la ce pret?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DeNyXy a răspuns:

Da,dar greu, este in jur de 60-200 lei.Mai bine il cumperi de pe site-uri speciale!
https://www.mamanatura.ro/......-p10008102