| 1Q a întrebat:

Se merita sa folosesc centura aia de eliminat grăsimea de pe abdomen care e ceva gen si sauna http://www.sanatate.e-fokus.ro/? utm_expid=71530527-12.M4_iVJ2rTN-1aXkJVT_GyQ.0, cei care ați folosit-o o dat vreun rezultat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Ce promite ca da jos grasimea fara sport si/sau dieta e labareala de luat banii si atat.

| AlexRv a răspuns:

Buna!

NU! Acest gen de centuri provoacă arderea pielii superficiale. Consecințele pot fi destul de grave, cu pete, și arsuri localizate.

| xAlessia a răspuns:

Nuu! Am o cunostinta care a cumparat acest produs, dupa cateva folosiri a fost arsa pe abdomen! Cum au raspuns si ceilalti ii doar reclama si atat!