| BeYourSelf7 a întrebat:

Se poate muri de la o supradoza de somnifere? Care este cantitatea letala? Ce simptome poate avea individul daca ia o supradoza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Alo ce faci ne ceri nouă să-ţi spunem metode de suicid! Vrei să ne bagi în păcat?

| Razvanp69 a răspuns:

Pai supra doza e de la vreo 3 in sus da incearca sa iei mai multe pentru siguranta ca sa fii mai odihnit si simptome pai... spume la gura, ochi bulbucati si cred ca sicriu e ultimul simptom

| cristianox10 a răspuns:

Ia vreo 20 sa fii sigurbig grin