| Marius66666 a întrebat:

Se spune ca steroizii ajuta oarecum la marirea penisului, a incercat cineva ca sa poata sa afirme?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu e adevarat.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu! taman pe dos este!
Steroizii ajuta la dezvoltarea masiva a musculaturii si micsorarea drastica, a organelor sexuale!

| sierra1 a răspuns:

Poate dacă-i injectezi direct

| relian a răspuns:

Nu ajuta la asa ceva, penisul nu se poate mari decat prin operatii, ceva in lungime, iar in grosime injectand grasime, care dupa nu stiu 6 luni se resoarbe si iar trebuie sa faci chestia asta.Deci cu ce te nastia cu aia ramai laughing nu mai puneti"botu"la tot felul de tampenii.
Daca ar exista ceva care sa mareasca scula, nu ai mai vedea intrebari de genul asta, ce sa folosesc sa mi-a maresc laughing, deci cand n-o sa mai auzi asa ceva, atunci inseamna ca cineva a descoperit o metoda sa le poata mari, dar pana una alta lu.cru asta nu cred ca o sa se intimple prea curand, poate cine stie in c ateva mii de ani, deci dac a esti norocos si traiesti asa o sa fii in sf happy ca o sa ai posibilitkatea sa ai o scula cum doresti.

Referitor la lungime, de fapt nu se lungeste, doara i se da drumu nitel din cei prinsa laughing deci nu te gandii ca creste.