| lexxxy a întrebat:

Simt ca nu pot sa respir uneori, ca parca nu-mi ajunge aerul. Ziua am stari de somnolenta, parca as dormi mereu...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Gentleman_2265 a răspuns:

Starea de somnolenta continua poate avea mai multi factori: plamanii, ficatul etc. Poate fi astm, sau o afectiune hepatica pe care nu trebuie sa o neglijezi. Asa ca atentie! Da fugutza la un medic si ai grija de sanatatea ta! A intreba aici despre probleme medicale de asa natura nu e o solutie, si nu e nimeni competent sa ti le rezolve. Deci, medicul, si sanatate deplina

3 răspunsuri:
| onlyketoops a răspuns:

Ai grija ...sa nu ai Dn. Fereste astm sau bronsita.

| GuessWho_8056 a răspuns:

Du-te la doctorstraight face

| lexxxy explică:

Tot ce e posibil sa fie de la plamani...fac dansuri populare si sunt infierbantat si beau apa rece...cred ca asta e o cauza sad