| byu_5076 a întrebat:

Slabesti cu otetul de mere?
Cum se ia?
Fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce va dati cu parerea daca nu incercati, eu an slabit 12 kg in 3 saptamani

6 răspunsuri:
| dydy1 a răspuns:

Nu slabesti, mai mult iti distrugi stomacul.

| ella_9396 a răspuns:

Nu nu slabesti cu otetul de mere ...eu stiam ca otetu nu e bun pentru organism sau cel putin nu mult deci nu e bun pentru slabit... funda

| paynehunter a răspuns:

Nu slabesti,in cel mai bun caz ti se va diminua apa,pe care o ai alaturi de grasime,dar apa asta se pune imediat la loc si uneori chiar mai mult ca inainte. Fara exercitii cardio nu ai cum sa slabesti, decat prin liposuctie, dar nu iti recomand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Accelereaza arderile, dar creste aciditatea in stomac si ai sanse mai mari sa faci gastrita/ulcer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cura de slabire cu otet de mere e un mit. Pana in prezent nu se cunoaste mare lucru legat de efectele otetului asupra organismului. Consumul de otet pe perioade indelungate de timp duce la scaderea nivelului de potasiu si la dezvoltarea osteoporozei. Daca ai probleme cu aciditatea, iarasi nu este recomandat. Otetul de mere contine multe vitamine si este folosit la prepararea unor medicamente.

| robertosi a răspuns:

Iei o halba si torni otet