| BUBULINA a întrebat:

SOCANT!
A născut un extraterestru!

http://www.kanald.ro/......estru.html

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
19 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Hai mai, fiti seriosi, voi n-ati auzit de schizofrenie paranoida? Pun pariu ca tipa e in evidentele unui spital de psihiatrie. Cat despre copil, daca fetii malformati sunt extraterestrii, inseamna ca am vazut si eu cativa la viata mea.

Abh
| Abh a răspuns:

Cap de broasca? Era un fat anencefal care nu are partea superioara a calotei craniene.Este o malformatie destul de des intalnita, incompatibila cu viata.

| Arthur a răspuns:

Întâmplarea aceasta îmi aduce aminte de ziaristul Ion Cristoiu ( ziarist recunoscut de altfel ) care a publicat ani în urmă un articol despre o găină care ar fi fătat un pui...

| Xonia a răspuns:

:-s
Pana la copil am crezut ca a innebunit
Dar nu stiustraight face
E ciudat rau

| Incubus a răspuns:

Putea sa fie extraterestru daca se nastea pe MIR dar din moment ce s-a nascut pe pamant...
de acord:malformatie, probabil incompatibilitate intre mama si tata sau un accident ceva

NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

Ce nu fac jurnaliştii ca să aibă audienţă!

| hrdcore a răspuns:

Nu stiu ca am jucat prea multe jocuri video cu extraterestri asa ca nu ma bag sa zic vreo prostie

| denisa20 a răspuns:

Ai mai ca e culmea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@abh asemenea copil? au zis in filmulet ca nu seamana cu un bebelus normal, are corp de iepure fara blana, cap de broasca doar 3 degete la o mana! eu cred ca extraterstrii exista altfel de unde substanta aia? Cercetatorii nu sunt nebuni, numai ca nu dezvaluie adevarul lumii! Va dati seama cum ar reactiona lumea daca ar stii ca extraterestrii exista si e posibil sa fie printre noi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adevarata povestea.Nu numai la kanal a aratat, da s a scris si in ziare.eu cred si nu sunt singura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o sa cred in extraterestrii cand o sa vad unu sau mai multi.nu prea cred de pe internet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am **** pe mine de frica la vizonarea videoului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaaaaaaaaaaa! ala nu e om nici bebelus nu stiu ce e dar nu cred ca e de pe pamant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. ce e exact dar eu nu cred in extraterestri pana nu o sa vad unul in fata mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai serios. Nu cred poate are vreo manformatie sau ceva de s-a nascut asa... Dar poate e si trucaj...Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pare destul de real.

| XxAndreiMasterxX a răspuns:

Introducere

Acest caracter este bazat pe atac puternic si rapid, si defensiva scazuta.
Skilluri

Skilurile razboinicului corp sunt foarte puternice.
Ghid Metin2 - Razboinic/Warrior - Body/Corp - Skills - Aura of sword/Aura sabiei Caracteristici:skill ce mareste damage-ul
Avantaje:mareste atat damage-ul cu sabia, cat si al skilurilor.

Dezavantaje:are nevoie de mult pm(200 la M)
Ghid Metin2 - Razboinic/Warrior - Body/Corp - Skills - Berserk/Iures Caracteristici:mareste viteza de miscare si cea de atac.
Avantaje:mareste viteza de atac si cea de miscare.

Dezavantaje:atunci cand e folosit in duel, da impresia adversarului ca folositi hack.
Ghid Metin2 - Razboinic/Warrior - Body/Corp - Skills - Sword spin/Vartejul sabiei Caracteristici:cel mai puternic skill al razboinicului – corp.
Avantaje:skill puternic; ataca mai multe tinte.

Dezavantaje:are raza de atac relativ mare, astfel incat poate ataca tinte nedorite.
Ghid Metin2 - Razboinic/Warrior - Body/Corp - Skills - Three way cut/Incizie tripla Caracteristici:trei atacuri consecutive, rapide cu acelasi damage.
Avantaje:atacul este rapid si puternic.

Dezavantaje:poate rata tinta.
Ghid Metin2 - Razboinic/Warrior - Body/Corp - Skills - Dash/Izbitura Caracteristici:skill cu sansa de inconstienta.
Avantaje:sansa de inconstienta, atac puternic si nu prea poti rata skilul, doar daca esti lovit de un skill cu inconstienta.

Dezavantaje: atunci cand e activat, poate fi foarte usor oprit cu un stun.
Cum sa construim un razboinic corp perfect?

Pentru inceput, statusul unui razboinic corp trebuie sa fie construit cu mare grija pentru a rezista in duele si la crescut. Mai intai trebuie maxim la vit, deoarece 1 punct la vitalitate = 1 defensiva. Apoi la strong, deoarece razboinicul are nevoie de atac puternic, si apoi e alegerea voastra. Eu va recomand sa puneti la inteligenta, pentru ca va ofera putere de atac si defensiva. Deci statusul corect e 2:VIT 1confused Caracter Metin2 Razboinic/Warrior Corp/BodyTR.

Cat despre skiluri, eu personal am doua metode:

1. In lupta PvP

1. Aura sabiei
2. Iures
3. Vartejul sabiei
4. Izbitura
5. Incizie tripla

2. In lupta PvM

1. Aura sabiei
2. Vartej
3. Incizie tripla
4. Izbitura
5. Iures

Depinde si unde cresteti.
In duel

Intr-un duel, un razboinic corp trebuie sa stea cat mai aproape de adversar pentru ca primul skill sa nu fie ratat. Deci, primul skill pe care trebuie sa il folositi intr-un duel, este izbitura, deoarece are sansa de inconstienta, si va ofera timp pretios pentru al doilea skill, si anume vartejul sabiei. In continuare folositi

| cenusel a răspuns:

Eu cred ca e adevarat! Pana la copil am crezut ca a innebunit

Dar nu stiu

E ciudat rau

| Kidutza_3804 a răspuns:

Nu stiu daca egzista extraterestrii nu prea cred daca nu vad unul cu ochii
mei