| darts01 a întrebat:

Spuneti-mi baieti din proprie experienta ce produse,tratamente, sampoane ati folosit pentru stoparea caderii parului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am folosit asa ceva pentru ca imi cade parul numai la frizer. Dar daca iti cade parul de la sine, atunci iti spun ca parul destept paraseste capul prost.

| CapraAfganistana a răspuns:

Pastile de potenta!