| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce freza sau tunsoare sa-mi fac ca sa arat bine, tinand cont ca eu sunt blond cu ochii albastrii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SaveTheNature a răspuns:

Salut happy Eu sunt blond cu ochi albastri.
Tunsoare o faci in functie de fizionomia fetei tale.
De ex,daca ai un cap mic,si esti slabut,nu iti va sta bine tuns scurt scurt,pentru ca acele tunsori sunt specifice celor grasi.
Daca esti grasut, nu iti va sta bine cu parul tuns pierdut si intins cu placa.
Depinde cum arati si care e forma fetei tale.
Eu ti-as recomanda sa te tunzi mediu, cam 2 cm friul de par,Si pierdut,neregulat,si cu imperfectiuni.E cea mai frumoasa tunsoare de pana acum,care ma prinde pe mine cel mai bine.
Nu te vopsi brunet ca nu iti va sta bine!
Daca ai capul mare tunde-te scurthappy
Daca ai capul mic lasa-l mai marehappy.
Daca vrei sa pari ma dur,te poti tunde scurt(ca puscariasii) glmhappy
Mie imi place freza cu tepi(dar nu exagerat ca la arici,ci asa,mai neregulat, usor mai ridicat in fata, si cu tenta de creasta pe mijloc. Iar perciunii usor trasi pe fatahappy.
Bfta:happy

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.topcoafuri.ro/......-par-scurt îți alegi.
Pa, pa.

| ICanSeeAll a răspuns:

Daca esti blonda, ar fi draguta o tunsoare bob sau in scari. Succes!

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| DamiPapucii a răspuns:

Pai in general la baiti cuochi albastri lear sta bine tuns castron dar parul sa fie peste urechi:X

Funda

| ScumpikaTha a răspuns:

Trebuie sa te tunzi foarte scurt, nu chel, doar scurt! Eu as cred... mie asami plac...