| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum sa mananc(o dieta) pentru ca vreau sa ma ingras deoarece sunt foarte slab am 1, 75 m si 52 kg.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O alimentație sănătoasă, practicarea unui sport și dozările hormonale.
Pa, pa.

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Dieta este pentru a slăbi.
Rămâi aşa decât să fii mai gras şi să nu mai poţi da înapoi. Dacă mănânci mult stomacul se măreşte şi nu mai poţi slăbi, dimpotrivă te îngraşi din ce în ce mai mult.

| justagirl2 a răspuns:

Saluthappy cel mai bine ar fi sa mergi la un nutritionist si iti va da el raspunsurile. probabil, dupa cate am mai vazut pe aici pe TPU diferite "solutii" date de diverse pers nespecializate cum sa mamanci gras, multe dulciuri si chestii din astea. in fapt ei negandindu-se la efectele negative pe care le produc asupra inimii, stomacului etc. opinia mea sincera mergi la medichappy multa sanatate!

| ScheißeBeMine a răspuns:

Foarte usor!
Deci trebuie sa mananci o luna cartofi prajiti si alte chestii fast-food, in fiecare zi.
Chipsuri de 2-3 ori pe zi, cola si sprite in loc de apa big grin
Sigur o sa te ingrasiwinking

| XxAlexandruxX a răspuns:

Du-te la ceaun mancatias si baga fasole in tine!laughing

| RKR a răspuns:

Du-te la mc, kfc.