| loryyyy a întrebat:

Spuneti-mi si mie melodii rock 2010.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Rocku' nu-i ca maneaua sa fie categorizat pe ani. Daca imi place ascult rock din `70 si tot la moda e. Numai manelele si astea comerciale se invechesc din luna in luna.

| MeGhosta a răspuns:

Trimitemi printrun mesaj si mie melodiile ca si eu vreau laughing plsbatting eyelashes

| MeGhosta a răspuns:

Trimitemi printr un mesaj si mie melodiile ca si eu vreau laughing plsbatting eyelashes

| ShiNee a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=D6GfXzwV4Tg

mai straina de atat nu poate fi :))

oricum ritmul e bestial :X

| loryyyy explică:

Melodii straine!

| Zuzu_8050 a răspuns:

Ala nu e rock.ala e ****.

| NightMare a răspuns:

Bullet for my valentine-Last fight
Escape The fate-bad blood