| Karmesytta a întrebat:

Stateam in pat si dintr-o data am simtit intepaturi la inima, m-am ridicat imediat si m-am panicat si a inceput sa-mi bata inima mai tare si mi-a trecut junghiul.La fel am patit si ieri si prin martie in timpul examenului.Ce poate fi? Am 15 anisad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnonimusGirl a răspuns:

Si mie mi se intampla asta. Eu am fost la doctor si am facut un test la inimia si nu am nimic dar inca mai am uneori aceste junghiuri... Daca ti se mai intampla du-te mai bine la medicul de familie.

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Trebuie să vezi un medic cardiolog, niciodată nu se știe ce poate fi de vină!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil esti emotiva. Mai sint si schimbarile atmosferice bruste din ultima vreme. Mergi la medicul de familie si te sfatuieste cu el/ea.

| Andr33a123 a răspuns:

Am problema cam ca si tine. Am 12 ani si la examen poate fi si stresul. In rest poti avea probleme de la varsta ta cu inima. Sfatul meu este sa vizitezi doctorul{preferabil cel de famuilie} sper ca am ajutat. Sa te faci bine scumpa!