| xgd a întrebat:

Stie careva cum scap de burta garantat? Eu am slabit sase kg, de la 50 la 44 si am 1, 55 cm inaltime.S-ar crede ca sunt slaba, dar nu sunt. M-am uitat pe net la diferite forme de burta, iar eu o am pe cea de stres, pe partile laterale nu am deloc grasime, doar "jos", in fata, am un colacel mare. Am maini si picioare subtiri, sani n-am deloc [ ca mi se vad sternul si coastele], doar cu burta aia am problema angry. In fiecare zi imi calculez caloriile sa nu depaseasca un anumit numar caci vreau sa ma mentin cat de cat. Chestia cu o cana de apa cu lamaie in fiecare dimineata o practic deja, mi-am cumparat cereale cu programul "abdomen plat" si imi cantaresc mancarea in fiecare zi, sa fiu sigura ca nu depasesc caloriile, dar e asa obositor... Exercitiile din programul abdomen plat sunt facute prea rapid si nu reusesc, dar fac 200 de abdomene zilnic...si nu da nimic rezultate. Am incercat si formula lui dr. Oz cu fasole timp de o saptamana si nu merge. Stiti alte metode prin care pot scapa de burta? Am uitat sa precizez ca nu am aripioare deloc si ca de patru luni nu mai am menstruatie si ma simt mereu balonata, sa fie asta cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| adybutterfly a răspuns:

Este un lucru bun deoarece respecti programul si hrana, pentru asta ai un raspuns http://www.topsanatate.ro/......-post.html