| bzbzbz a întrebat:

Stie cineva cam care sunt cele mai bune medicamente pentru memorie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Memoplus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Memo plus,dar mai bine odihneşte te mai mult, mergi pe o alimentaţie cu fructe, legume proaspete, cât mai sănătos.
Te va ajuta mai mult asta, fă cum crezi tu.
Succes!
Te pup!

| KinekT a răspuns:

Cavitmemo si memo+

| availablehandyman a răspuns:

Memoplus! sunt cele mai bune din cate stiu eu!

| user5493 a răspuns:

Cavit.

| AlexandraAlexa12345 a răspuns:

Memo Plus!

| 01 a răspuns:

Lecitina

| 01 a răspuns:

Lecinina!

| Ionut_Roxi_1999 a răspuns:

Lecitina